Contactgegevens

 

Functie:
Contact:
Tel: 
E-mail:
    
Sales:
 


Jurgen van Leene+32 488 332 187 jurgen.van.leene@distri-company.com
 Younes Marrou
+32 489 440 111
younes.marrou@distri-company.com
 Marc Gyselinck+32 488 972 305marc.gyselinck@distri-company.com

Dominique Bachorz+32 483 410 401dominique.bachorz@distri-company.com
    
Orderadministratie: 
   

Orderadministratie+32 9 279 76 57 order@distri-company.com

Joyce Verschoore
+32 9 279 76 57order@distri-company.com
 
  
Boekhouding

  
         

Debbie De Clercq

+32 9 279 76 57debbie.de.clercq@distri-company.com
 Sabrina Maebe+32 9 279 76 57sabrina.maebe@distri-company.com

   
Technische dienst: 




Technische support+32 9 279 76 57support@distri-company.com 
 

Jens Stragier

+32 9 279 76 57jjens.stragier@distri-company.com

Tom Thys
+32 9 279 76 57
tom.thys@distri-company.com   
 David Opstaele  +32 9 279 76 57david.opstaele@distri-company.com
Marketing:  

Lindsey Devriendt +32 9 279 76 57marketing@distri-company.com
 


 
Logistiek:



 Diego De Mits +32 9 279 76 57 logistics@distri-company.com
 Goffrey Verfaillie +32 9 279 76 57 logistics@distri-company.com
    

Nieuws


Nieuwe innovatie Design-line detectoren voor JABLOTRON-100


Aanbiedingen

Zoeken




Inloggen


Hieronder kunt u inloggen op onze webwinkel
 
E-mail
Wachtwoord 
      

Wachtwoord vergeten?


Heeft u nog geen account?


© 2012 PG Security Systems
Sitemap   |   Disclaimer   |   Algemene voorwaarden